01

O nas Co nas napędza?

Nie szukamy problemów szukamy rozwiązań Nie szukamy problemów szukamy rozwiązań

Pasja rozwoju – nigdy nie osiadamy na laurach, bo wiedza gwarantuje pewność i spokój – nas i naszych Klientów.
Uczciwość, wiarygodność i przejrzystość – to nasza busola.
Kochamy to co robimy! Z pewnością nigdy się nie nudzimy!
Odwaga by sięgać wciąż wyżej, głębiej, dalej! Drążymy, nigdy nie odpuszczamy!
Partnerstwo opierające się na wzajemnym szacunku i zaufaniu – jesteśmy dla naszych Klientów, a oni są dla nas.
Nieustająca ciekawość, by wciąż odkrywać nowe możliwości rozwoju naszych Klientów – jego uśmiech to nasza satysfakcja!
Sukces naszego Klienta – zawsze jest źrenicą naszego oka.

Mamy szczęście to kompetentnych, profesjonalnych pracowników, którzy się wspierają i uzupełniają. Pracujemy razem od lat – przez ten czas stworzyliśmy zżytą grupę ludzi, którzy lubią swoją pracę i siebie nawzajem. Z uśmiechem przychodzimy do pracy i z uśmiechem z niej wychodzimy. Kwalifikacje wszystkich naszych pracowników merytorycznych weryfikowane są w systemie certyfikacji Stowarzyszenia Księgowych w Polsce. Podnosimy stale swoje kwalifikacje, zarówno w formie samokształcenia, jak i licznych formalnych szkoleń.

Kim jesteśmy

Twoja spokojna głowa
– to nasza rola!

Działamy od wielu lat, mamy ugruntowaną pozycję, doświadczenie i renomę
– rekomendacje zadowolonych Klientów są dla nas najważniejsze!

 • Twój biznes - na 1 miejscu

  Oszczędź sobie nerwów, a czas i zaangażowanie poświęć na to, co naprawdę ważne - swój biznes - my zajmiemy się resztą.

 • Spokojna głowa!

  Spokojna głowa - liczby i formalności to nasz chleb powszedni. Możesz na nas polegać, jak na Zawiszy :)

 • Przepisy pod kontrolą

  Gwarantujemy, że trzymamy rękę na pulsie przepisowego rodeo - zawsze jesteśmy dla Ciebie na bieżąco.

 • Kreatywne rozwiązania

  Staniemy na głowie, by znaleźć dla Ciebie wszystkie elastyczne rozwiązania, dostępne prawem :)

 • Partnerstwo

  Bądź pewny, że oferujemy profesjonalne doradztwo, szyte indywidualnie na miarę Twoich potrzeb.

02

O nas Nasz zespół

Małgorzata Rola

Właścicielka/ Księgowa

Właścicielka i dobry duch Kancelarii. Doświadczona analityczka i główna księgowa, Fachowiec przez duże F. Doskonale radzi sobie z problemami biznesowymi, błyskawicznie określa potrzeby, szybko i trafnie wyszukuje sposoby ich rozwiązania. Posiada wyjątkową umiejętność przedstawiania zrozumiale, zawiłych zagadnień. Każdemu jest w stanie wyjaśnić mroki przepisów i natchnąć przy tym optymizmem. Jej pasją są księgowość, finanse i zarządzanie. Głodna wiedzy i nowych rozwiązań nieustannie się doszkala poznając nowe obszary swojego zawodu. Oddana swojej pracy, zawsze pomocna, w 100% zaangażowana w to co robi. Wyrozumiała i słuchająca Szefowa, empatyczna i ciepła koleżanka. Zaraża śmiechem, jak nikt potrafi rozładować stres zespołu sprawiając, że wszystkim chce się przychodzić do pracy. Miłośniczka koreańskich klimatów kultury i kulinariów. Kobieta Wulkan z głową pełną pomysłów na życie.

Barbara Morawska

Księgowa

Chodząca encyklopedia rachunkowości i podatków, która zna odpowiedzi nawet na te pytania, które jeszcze nie padły. Śledząc na bieżąco wciąż zmieniające się przepisy oraz ich interpretacje, cierpliwie odpowiada na wątpliwości zdezorientowanych klientów. Wierna zasadzie: tylko spokój nas uratuje. W pracy życzliwa, nikomu nie odmawia wsparcia. Potrzebujesz pomocy? Idź do Basi, która w przystępny, zrozumiały sposób wytłumaczy Ci każde zagadnienie. Zaangażowana i pracowita jak mrówka dotąd drąży temat, aż wszystko będzie chodziło jak w szwajcarskim zegarku. Prywatnie wielbicielka Matrixa i wszystkiego co jest czerwone, po uszy zakochana w rodzinie.

Barbara Chojnowska

Księgowa

Skrupulatna, analitycznie podchodząca do zagadnień profesjonalistka. Dokładna i świetnie zorganizowana, nie bojąca się nowych wyzwań zawodowych, niezwykle odporna na pracę pod presją czasu. Due diligence przygotowuje rzetelnie, na najwyższym poziomie. Nietolerancyjna na błędy innych i swoje. Do innych cierpliwa i wyrozumiała, zawsze uśmiechnięta i życzliwa. Basia to wielbicielka długich spacerów i Tureckiej Riwiery. Nie lubi deszczu i zimy, zaś kwiaty, nieśmiało skąpane w wiosennym słońcu zawsze budzą ją do życia.

Małgorzata Niedźwiedzka

Księgowa

Księgowość to jej pasja dla której całkowicie zmieniła swoje życie zawodowe jako wieloletni urzędnik. Nieodłącznym elementem jej codzienności są liczne kursy i szkolenia oraz doskonalenie zawodowe. Małgosia nie lubi utrudniać życia sobie i innym, żyjąc zgodnie ze swoim mottem: „Żyj i daj żyć innym”. W wolnym czasie odzywa się w niej podróżniczka dla której każdy zakątek Ziemi potrafi być fascynujący i intrygujący, a jazda rowerem, którą po prostu uwielbia ułatwia jej dostrzeganie nieoczywistego piękna i cudów otaczającej natury.

Przemysław Solecki

Księgowy

Lubi wprowadzać porządek w świecie chaosu. Uważa, że księgowość prosta, uproszczona, powinna być zrozumiała dla każdego przedsiębiorcy na tyle, by zawód księgowego był niejako zbędny. Dla klientów stara się być tłumaczem języka urzędniczego na prosty potoczny. We współpracy konkretny i zawsze pomocny. Na co dzień aktywny ekolog przeciwstawiający się niszczeniu środowiska naturalnego, któremu nie jest obojętny los naszej planety. Podczas niezliczonych pieszych wypraw otumaniony czystym tlenem „uczy” młode drzewa rosnąć. Wielbiciel Średniowiecza, uczestnik wielu rekonstrukcji historycznych.

Marzena Markowicz

Specjalistka ds. administracyjnych

Kobieta do zadań specjalnych, znająca miejsce każdego dokumentu w firmie. Profesjonalistka w każdym calu, bez której sekretariat by padł. Ogarniacz chaosu, strażak „pożarów biurowych”, oaza spokoju. Pierwsza pomoc administracyjna dla pracowników i przedsiębiorców. Nieocenione wsparcie zespołu,  zawsze jest uczynna i koleżeńska. Prywatnie dowcipna i roześmiana wielbicielka squasha, dekoratorka wnętrz, niestrudzona podróżniczka, degustatorka życia ceniąca każdą jego chwilę.

Robert Rosłanowski

Asystent działu księgowego

Pozytywne nastawienie do pracy i ludzi to elementy którymi kieruje się na co dzień. Bez niego księgowe, zasypane lawiną dokumentów nie mogłyby koncentrować się na sprawach ważnych i ważniejszych. Nieoceniony ich pomocnik, czuwający nad właściwym przepływem dokumentów, które segreguje i weryfikuje pod kątem poprawności, a następnie przekazuje gotowe do księgowania. Samozwańczy hipochondryk, człowiek renesansu, z szerokim wachlarzem zainteresowań. Uwielbia komputery i wszystko co ich dotyczy. Te opuszczone i niechciane nawet by adoptował. Miłośnik filmów SF i wojskowości.

Joanna Rola

Asystentka działu księgowego

Nieocenione wsparcie księgowych na pierwszym etapie księgowań. Życzliwa, terminowa, otwarta na wspólne rozwiązywanie wszelkich trudności związanych z programem OCR, który nadzoruje. SALDEO nie ma przed nią tajemnic, zaś Asia przed nikim nie ukrywa, że jest szczęśliwie zakochana w rodzinnych Mazurach, które eksploruje każdego dnia. Zdeklarowana domatorka, wybierająca zapach lasu i jezior od miejskiego zgiełku, pełnego tłumów ludzi.

Urszula Jaskólska

Specjalistka ds. kadr i płac

Kadry i płace to jej pasja i zawód, któremu poświęca każdą wolną chwilę. Perfekcyjnie organizująca swoją pracę, nie ma tematu, z którym nie stanie w szranki, znajdując najlepsze rozwiązania. Precyzyjna i skrupulatna, bardzo lubiana przez klientów, którym niezwykle cierpliwie odpowiada na wszelkie pytania i wątpliwości z jej obszaru zawodowego. W ramach wypoczynku niestrudzenie przearanżowuje swój dom i z radością sadzi kolejne, niespotykane gatunki kwiatów w ogrodzie swoich marzeń.

03

O nas Referencje

04

O nas Certyfikaty

Akceptuję politykę prywatności.