01

Twoja kariera

Pracuj
w nowym stylu
– zgłoś się!

Twoja kariera

Szukamy doświadczonych, samodzielnych, ambitnych, kreatywnych profesjonalistów,
dajemy przestrzeń na rozwój i doceniamy zaangażowanie! Naprawdę wiele zależy od Ciebie. Nie konstruujemy sztywnych ścieżek kariery, ale zachęcamy do samodzielnego wyznaczania sobie celów.

 

02

Benefity pracy

Gwarantujemy nieformalną atmosferę, płaską strukturę, przyjacielskie relacje – na pewno będziesz dobrze się u nas czuć! Kancelaria to miejsce, gdzie inicjatywa, chęci oraz uśmiech są bardzo mile widziane i doceniane! Przyjazne i merytoryczne wsparcie zespołu, szybkie decyzje - na to możesz liczyć!

Zapewniamy możliwość rozwoju zawodowego – mamy Klientów z wielu branż oraz samodzielność w obsłudze przydzielonych Klientów. U nas wynagrodzenie uzależnione jest od doświadczenia i zaangażowania - sky is the limit;)

Z nami masz pewność elastycznych godzin pracy i komfortowych warunków pracy w biurze - Mokotów - z najnowszym oprogramowaniem i sprzętem. Ale to co nas wyróżnia to spokój, uśmiech i długotrwała współpraca, bezpieczeństwo i stabilność. Work-life balance - na to stawiamy!

03

Prześlij swoje CV

Sprawdź aktualne oferty pracy

Sprawdź aktualne oferty pracy

Sprawdź
Nie widzisz odpowiedniej oferty

Nie widzisz odpowiedniej oferty

Wyślij nam swoje CV
Możesz też zgłosić się do kancelarii

Możesz też zgłosić się do kancelarii

ul. Czerniakowska 58
00-717 Warszawa Mokotów
Polska
04

Krok po kroku

 • Przesłanie dokumentów aplikacyjnych>

  Przesłanie dokumentów aplikacyjnych

  Zdecydowałeś / zdecydowałaś się przesłać do nas swoje CV? Nie zwlekaj i aplikuj!

 • Wstępna selekcja CV>

  Wstępna selekcja CV

  Przeanalizujemy Twoją aplikację. Jeśli spełniasz nasze oczekiwania – skontaktujemy się z Tobą.

 • Wywiad telefoniczny>

  Wywiad telefoniczny

  Wywiad telefoniczny trwa około 10 minut i ma na celu uzupełnienie informacji podanych w CV i formularzu aplikacyjnym. Nie jest to jeszcze rozmowa rekrutacyjna, ale pozwala nam poznać Twoje oczekiwania i ocenić, czy jesteśmy w stanie je spełnić.

 • Rozmowa kwalifikacyjna>

  Rozmowa kwalifikacyjna

  Rozmowy rekrutacyjne przeprowadzane są w naszym biurze w Warszawie. O dokładnym adresie spotkania poinformuje Cię rekruter w rozmowie telefonicznej. Wszystkie informacje prześlemy do Ciebie na adres mailowy.

 • Decyzja>

  Decyzja

  Po rozmowie rekrutacyjnej każdy kandydat otrzymuje odpowiedź zwrotną. Jeśli mamy dla Ciebie ofertę pracy, skontaktujemy się i przedstawimy proponowane warunki zatrudnienia. Pozostali kandydaci otrzymują informację o zakończeniu procesu rekrutacji.

 • Przyjęcie oferty i rozpoczęcie pracy>

  Przyjęcie oferty i rozpoczęcie pracy

  Po zaakceptowaniu przez Ciebie oferty pracy poinformujemy Cię o dacie rozpoczęcia zatrudnienia. Twój przełożony ma teraz czas na zaplanowanie Twojego onboardingu i wdrożenia do zespołu. Około tydzień przed rozpoczęciem pracy załatwimy formalności związanych z zatrudnieniem.

Dołącz do nas Dołącz do nas

Akceptuję politykę prywatności.